Çarşamba, Temmuz 21, 2021
Ana SayfaKredi KartıHSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgileri sizlerle bu yazımızda paylaşıyoruz. Kredi kartı başvuru süreci, nelerin gerektiği ve Türkiye de bankalar aracılığı ile kullandırılan kredi kartlarına bakıldığında kullanışlılık ve geçerlilik bakımında en dikkat çekici olanlarından biri de şüphesiz Advantage’dir. Bu kredi kartı ülkemizde uzun süredir hizmet veren HSBC Bank tarafından kullanılmaktadır.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok avantajı içerisinde barındıran bu kredi kartı birçok alışveriş noktasında geçerlidir. Harcadıkça sanal para kazandıran Advantage kredi kartına sahip olmak için HSBC kredi kartı başvurusu kanallarından birini kullanmanız gerekmektedir.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurularını banka şubeleri, internet sitesi ve telefon bankacılığı üzerinden almaktadır. Banka şubelerini başvuru için kullanacak olan bireysel müşteriler bulundukları il ve ilçe merkezlerindeki HSBC şubeleri içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşebilir. Burada bulunan personel ile görüşme yapılacağı gün banka müşterileri yanlarında nüfus cüzdanı, maaş bordrosunu ve ikametgâh adresini gösteren evrak ile gitmeleri yeterlidir. Banka personeline iletilecek olan kredi kartı talebi hemen işleme alınacaktır.

HSBC kredi kartı başvurusu için dolduracağınız başvuru formunu incelemeye alacak olan merkez şube olumlu yanıt verdikten sonra 1 hafta 10 günü vermiş olduğunuz iletişim adresine kredi kartı ulaştırılacaktır.

Biz Sizi Arayalım Özelliği

kartı başvurusu için diğer bankalardan farklı olarak HSBC “Biz Sizi Arayalım” hizmeti ile siz değerli müşterilerinin kredi kartı başvuru talebini sizi arayarak telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu uygulama için yapmanız gereken bankanın resmi internet platformu üzerinden bulunan biz sizi arayalım ekranındaki bilgileri doldurmanız yeterlidir. İşleminize en kısa sürede cevap verecek olan HSBC kredi kartı başvurusu için sizlere geri dönüş yapacaktır.

Kredi kartı başvurusu noktasında kullanılan en hızlı uygulamalardan biri de bankanın internet sitesi üzerinde bulunan başvuru formunun doldurulmasıdır. Bireysel müşteri sayfasında yer alan başvuru formundaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Formun doldurulmasından sonra başvuru talebinde bulunan kişi hakkında küçük bir araştırma yapılır ve iletişim kanalları üzerinden geri dönüş sağlanır. Geri dönüş işleminin olumlu olması durumunda kredi kartı diğer başvuru kanallarında olduğu gibi 1 hafta 10 gün içerisinde geri dönüş sağlanır.

HSBC kredi kartı başvurusu yaparak sizlerde Türkiye de birçok alışveriş noktasında geçerli olan aynı zamanda nakit avans desteği gibi hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler İçerikler